Kód: 96V930 | Značka: DACOM PHARMA

CARBOFIT 20 TOBOLEK

Neohodnoceno
77 Kč 3,85 Kč / 1 ks
Skladem

CARBOFIT – přírodní aktivované dřevěné uhlí – přispívá ke snižování nadměrné plynatosti po jídle.

Kategorie: Doplňky

Popis

Složení: Výrobek je tvořený jednou jedinou složkou – přírodním aktivovaným dřevěným uhlím. 1 tobolka obsahuje 200 mg aktivovaného uhlí.

Aktivní látky: uhlí (aktivované)

Neobsahuje: cukr, umělá barviva a dochucovadla, škrob a konzervační látky

Balení: 20 tobolek

Energetická hodnota v 1 tobolce: 1,52 kJ/0,35 kcal 

Doporučené dávkování: Dospělí 1 až 2 tobolka denně během 1 měsíce, nejlépe mezi jídly. Zapijte dostatečným množstvím vody. Doporučujeme v průběhu roku 2–3x užívání doplňku CARBOFIT opakovat. Pro mládež je určená poloviční dávka, tedy maximálně 1 tobolka za den.

Doba užívání: Při očistě (detoxikaci) organismu doporučujeme 1–2 tobolky 2x denně během 1 měsíce. V případě střevních potíží jsou dávkování a délka užívání individuální. Při nadměrné plynatosti (s náznaky průjmu) mohou dospělí užívat 1–4 tobolky několikrát denně, děti pouze poloviční dávku. Vždy je třeba zapít CARBOFIT dostatečným množstvím vody. Při častém a opakovaném průjmu vyhledejte lékaře.

Neabsorbuje: oxid uhelnatý, oxid uhličitý, etan, ethylen, vodík, metan, je málo účinný na alkohol, kuchyňskou sůl a železo

Upozornění: Kromě černého zbarvení stolice nejsou známy žádné nežádoucí vedlejší účinky. Pozor, aktivované uhlí CARBOFIT může adsorbovat (pohltit) životně důležité léky, proto se nejprve poraďte s lékařem, pokud takové léky užíváte (např. digitalis). Doporučujeme dodržet alespoň 2 až 4hodinový interval mezi užitím tobolek CARBOFIT a jiných léků. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Je vhodný pro diabetiky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určený pro děti do 3 let. Skladujte mimo dosah dětí.

Skladování: Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě. Lahvičku vždy dobře uzavřete! CARBOFIT pohlcuje i jedy ze vzduchu. Kdyby lahvička nebyla dobře uzavřená, snížila by se jeho účinnost.

Podmínka: Příznivý účinek aktivního uhlí se dostaví při požití 1 g alespoň 30 minut před jídlem a 1 g krátce po jídle. (Nařízení komise EU č. 432/2012)

Minimální trvanlivost: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: